Rubriky
iRevír

Zlatá krása do každého interiéru – stolní lampa Bloomingville Silas s lněným stínidlem


Lampa Bloomingville Silas

Zvířecí motivy v interiéru

V dnešní době je stále více populární přinášet do interiéru prvky z přírody a zvířecí motivy. Pokud tedy patříte mezi fanoušky tohoto stylu, tak jistě oceníte krásnou stolní lampu Bloomingville Silas, která svým designem evokuje žirafu.

Designová lampa Bloomingville Silas

Lampa Bloomingville Silas je výsledkem spolupráce dánské značky Bloomingville s designérem Andreasem Lundem. Tato stolní lampa má podobu žirafy a je vyrobena z kvalitního polyresinu. Část dlouhého krku žirafy tvoří stínidlo z lněné látky bílé barvy. Díky tomu vytváří příjemné rozptýlení světla, které dodá každé místnosti uvolněnou a příjemnou atmosféru.

Vhodná pro různé místnosti

Lampa Bloomingville Silas se skvěle hodí do mnoha místností. Svým designem je ideální do dětského pokoje, ale rozhodně vynikne i v obývacím pokoji nebo ložnici. Tato krásná stolní lampa je skutečnou ozdobou každého interiéru a dodá mu unikátní styl.

Odkaz na e-shop Nábytekprozivot.cz

Pokud se rozhodnete pořídit si tuto krásnou a originální lampa Bloomingville Silas, pak vám ji můžeme doporučit naší zkušeností. Výrobek je k dispozici na e-shopu Nábytekprozivot.cz, který nabízí širokou škálu kvalitního nábytku a doplňků pro interiéry.

Poznámka k nákupu

Je důležité upozornit, že žárovka není součástí balení lamy Bloomingville Silas, a tak je potřeba si ji dokoupit samostatně. Při výběru žárovky se řiďte údaji o maximálním výkonu, který lampa podporuje.