Rubriky
iRevír

Nová Šatní skříň Trinity s zrcadlem v bílé barvě – prostorné úložiště pro Vaše oblečení!


Vaše oblečení si zaslouží ty nejlepší podmínky pro skladování a uchování jejich krásy. Šatní skříně z kolekce Trinity jsou jedinečné svou elegance a praktičností.

Skříň v bílé barvě s praktickým zrcadlem je srdcem ložnice, nabízí velký prostor pro ukládání oblečení, bot a doplňků. Dvoukřídlá skříň s velký horním odkládacím prostorem a závěsnou tyčí pro ramínka na kabáty má rozměry 185 cm na výšku, 90 cm na šířku a 40cm na hloubku, což je dostatečný prostor pro všechny Vaše potřeby. Rozložení skříně je zobrazeno na poslední fotografii, aby bylo jasné co všechno se do skříně vejde.

Bílá, ale nejen bílá

Kromě bílé jsou dostupné i další barvy včetně sonomy, kombinace sonomy a bílé, grafitem, dube artisan a černou. To je velká výhoda, protože můžete barevně sladit Vaši novou šatní skříň s celkovým vzhledem Vaší ložnice.

S myšlenkou na každého zákazníka

Záleží Vám na tom, zda má skříň obsahovat zrcadlo či nikoli? V kolekci Trinity nabízíme variantu se zrcadlem a bez zrcadla, aby každý zákazník si mohl zvolit podle svého vkusu a priorot. Šatní skříň s zrcadlem je velmi praktická, protože Vám umožní nejen rychle zkouknout jak vypadají Vaše vlasy a makeup, ale také velmi jednoduše si obléct krásný outfit.

Vynikající kvalita a dokonalý vzhled

Šatní skříň Trinity se zrcadlem je vyrobena z prvotřídního MDF materiálu. Okraj je zesílený ABS. Nábytková deska má tloušťku 16mm, což zaručuje vysokou pevnost i stálost nábytku. Skříň v bílé barvě s praktickým zrcadlem bude určitě také skvěle vypadat v kombinaci s ostatním nábytkem z naší kolekce.

Šatní skříň Trinity s zrcadlem

Nyní máte příležitost pořídit si krásnou a praktickou šatní skříň z kolekce Trinity se zrcadlem v bílé barvě, která bude skvěle sladit s Vaším interiérem a zejména poskytne fantastický prostor pro Vaše oblečení, boty a doplňky. Nenechte si ujít tuto skvělou koupi – nakupujte na crosta.cz ještě dnes!