Rubriky
iRevír

Béžová trojmístná pohovka MICADONI Jodie 262 cm s levou částí – hodnocení a specifikace

Prostorná modulární trojmístná pohovka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Elegantní strukturovaná tkanina, která se značí viditelnou vazbou vláken bez lesku. Látka prošla testem na cigarety, díky tomu je pohovka vhodná i do komerčních prostor. Její polstrovaný tvar vám zaručí plnohodnotný odpočinek, zatímco hluboký sedák umožní dokonalou relaxaci. Opřít se můžete také o tvarované opěráky a široké područky, které vybízejí k nespoutanému lenošení. Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku. Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu.

Specifikace:

  • Barva: Béžová
  • Rozměry: 262 cm x 170 cm x 95 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Test na cigarety: Ano
  • Záruka: 24 měsíců

Pohovka je k dispozici s levou částí.

Béžová trojmístná pohovka MICADONI Jodie 262 cm s levou částí

Níže si můžete prohlédnout náš doporučený čistící postup:

  1. Čištění suchým kartáčem: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač.
  2. Čištění skvrn: K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby.
  3. Sušení: Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.