Rubriky
iRevír

Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cebu, velikost 200 x 290 cm – přírodní kvalita pro každou terasu a zahradu

Koberece značky NORTHRUGS jsou známé svou kvalitou a designem. Pokud hledáte přírodní kvalitu pro svou terasu nebo zahradu, zvolte koberec NORTHRUGS Cebu v šedo-krémové barvě. Tento koberec není jen krásný na pohled, ale také velmi odolný.

Koberec pro venkovní použití

Umístěním venkovního koberce od NORTHRUGS na terasu nebo zahradu dodáte svému exteriéru nový rozměr. Koberec je vyroben z kvalitního propylenu a je velmi snadno udržovatelný. Případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem a koberec bude opět vypadat jako nový.

Vysoce odolný materiál

Koberec NORTHRUGS Cebu je vyroben z vysoce odolného materiálu, který je velmi příjemný na dotek. Díky tomuto materiálu je koberec nejen odolný vůči povětrnostním podmínkám, ale také vůči opotřebení v důsledku častého používání. Tento koberec také nevybledne a udrží si svůj původní vzhled.

Krásné barvy a vzory

Koberec NORTHRUGS Cebu se pyšní krásnými barvami a motivy, které jsou velmi zajímavé pro každého, kdo se zajímá o designový prvek. Můžete si být jisti, že tento koberec bude skvělým doplňkem vaší terasy nebo zahrady a vydrží mnoho let.

Německá kvalita

Koberec NORTHRUGS Cebu pochází od německého výrobce a je tak zárukou kvality. Německé výrobky jsou vždy spojovány se spolehlivostí a kvalitou a NORTHRUGS Cebu není výjimkou.

Zvolte kvalitu za dobrou cenu

Koberec NORTHRUGS Cebu je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní venkovní koberec za dobrou cenu. Tento koberec je nejen praktický, ale také krásný a příjemný na dotek. Pokud tedy hledáte perfektní doplněk pro svou terasu nebo zahradu, zvolte kvalitu od NORTHRUGS.

Kupte si koberec NORTHRUGS Cebu zde

Koberec NORTHRUGS Cebu na terase
Koberec NORTHRUGS Cebu na zahradě