Rubriky
iRevír

Stylová komoda z mangového dřeva v přírodní barvě – perfektní doplněk od Kave Home


Stylová komoda z mangového dřeva v přírodní barvě

Komoda z mangového dřeva v přírodní barvě

Komoda z mangového dřeva v přírodní barvě 120×80 cm Licia je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí svůj interiér oživit unikátním kusem nábytku. Mangové dřevo je pro svou tvrdost a pevnost ideální materiál pro výrobu nábytku a komoda Licia od značky Kave Home je tím nejlepším dokladem toho, jak krásně může být tento materiál zpracován.

Perfektní doplněk od Kave Home

Komoda Licia je navržena v moderním, minimalistickém stylu, což ji činí nejen funkčním, ale i stylovým doplňkem domova. Pevné nohy a vysoká kvalita zpracování zajišťují stabilitu a dlouhou životnost komody. Pokud máte v plánu komodu používat jako úložný prostor, pak vám určitě potěší celková kapacita 3 šuplíků a 1 velkého odkládacího prostoru.

Pokud máte rádi přírodní materiály a jednoduchý design, tak je tato komoda právě pro vás. Komoda z mangového dřeva se skvěle hodí do rustikálního interiéru, ale svou jednoduchostí zapadne i do moderních a minimalistických prostor.

Detail šuplíků na komodě

Komoda Licia vytvoří zajímavý akcent a nabídne praktické úložné prostory pro vaše věci. Nezapomeňte si tuto krásnou komodu pořídit již dnes, nebojte se investovat do nábytku, který zaručeně nezklame! Komoda z mangového dřeva v přírodní barvě 120×80 cm Licia je perfektním doplňkem od Kave Home.

Navštivte nyní naši stránku s touto krásnou komodou!