Rubriky
iRevír

Zelená rozkládací pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus s třemi místy


Pohodlná a odolná pohovka pro celou rodinu

Představte si pohovku, které jsou doladěná do posledního puntíku, zároveň je příjemně pohodlná a vysoce odolná, že zvládne i skotačení malých dětí. Tak značka Windsor & Co Sofas přesně ví, jaké jsou požadavky jejich zákazníků a vytváří jedinečné kousky pro celou rodinu. Kolekce Cumulus nabízí moderní pohovky v honosném a elegantním designu. Bude dominantní částí celého vašeho obývacího pokoje, z kterého nespustíte oči.

Potah pohovek je z kvalitní látky ze 100% syntetických vláken, která jsou jemná na dotek. Tento materiál je velice odolný, přitom si zachovává hezký vzhled i dlouholeté používání. Zelená barva této pohovky je velice moderní a zajímavá. Ladí se s mnoha dalšími barvami, takže ji snadno začleníte do svého interiéru.

Originalita a jedinečnost nábytku od Windsor & Co Sofas

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností. Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.

Zelená rozkládací pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus s třemi místy

Pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus vás zaujme hned při prvním pohledu. Je velká, pevná a především pohodlná. Vytvoří krásnou dominantu celého interiéru, navíc si ji můžete snadno přizpůsobit svým potřebám – pohovka je totiž rozkládací. Rychle a snadno ji můžete přeměnit v postel pro hosty nebo pro sebe, když budete chtít usínat přímo v obývacím pokoji.

Značka Windsor & Co Sofas si zakládá na detailu. Každý prvek na této pohovce je promyšlený do nejmenšího detailu. Od pevné konstrukce, přes kvalitní potah až po nohy z odolného dřeva. Když si koupíte pohovku Windsor & Co Sofas, můžete si být jisti, že máte nábytek do života.

Závěr

Pohovka Windsor & Co Sofas Cumulus je skvělým příkladem nábytku, který je krásný, pohodlný a odolný zároveň. Určitě si přijdou na své hlavně rodiny s dětmi, které hledají kvalitní nábytek, který zvládne i nepokoje malých ratolestí. Pokud hledáte rozkládací pohovku, která vám bude dělat radost dlouhá léta, zvolte tu od Windsor & Co Sofas – nebudete litovat.

Odkaz na stránku s pohovkou zde.