Rubriky
iRevír

Béžová rozkládací pohovka 204 cm Grab od Karup Design


Pohovka s mnoha využitími

Variabilní kousek Grab má mnoho využití. V prvé řadě plní funkci variabilní pohovky. Tu však můžete rozložit na lůžko jednoduchým uvolněním područky a překlopením opěradla. Opěrky tak rázem budou sloužit jako nohy.

Jak se k pohovce přidává nábytek

Pohovka vám přijde spolu s futonem o velikosti 130 x 190 cm. Pokud si zakoupíte sadu Grab s nábytkem, tak přidáte k pohovce vestavěnou police a noční stůl, které můžete skládat podle svých potřeb a použít je jako stojan na květiny nebo na knihy.

Upozornění

Lněný povrch vyžaduje speciální péči a neměl by přijít do kontaktu s vodou, aby se na něm neobjevily skvrny. Mokré místo se vždy snažte osušit pomocí neobarveného suchého hadříku.

Moderní design v minimalistickém provedení

Pohovka přinese do vašeho interiéru moderní vzhled v minimalistickém provedení. Využijete ji například v obývacím pokoji nebo ložnici. Béžová barva pohovky zapadne do každého stylu interiéru.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Přejít na produktovou stránku pohovky Grab od Karup Design

Obrázek pohovky v interiéru

Pohovka Grab od Karup Design je velmi variabilním kouskem, který dokáže nabídnout mnoho možností využití v interiéru vašeho bytu. Stojí za to si ji pořídit a udělat si z ní své centrální místo pro relaxaci.