Rubriky
iRevír

Stylové jídelní stoly pro pohodlné posezení až pro 6 osob

Jídelní stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v každé domácnosti. Je to místo, kde se rodina schází k jídlu, kde se pořádají večeře s přáteli a kde se děti učí dobrým zvykům u stolu. Proto je důležité vybrat si stůl, který bude nejen praktický, ale také stylový a pohodlný pro všechny členy rodiny.

Velikost stolu

Při výběru jídelního stolu je důležité brát v úvahu velikost místnosti a počet lidí, kteří se budou stolu pravidelně účastnit. Pro pohodlné posezení až pro 6 osob je ideální stůl o délce 160-180 cm. Pokud máte větší místnost a rádi pořádáte večeře s více hosty, můžete zvolit stůl o délce 200-220 cm.

Materiál stolu

Materiál stolu je také důležitým faktorem při výběru. Pokud preferujete moderní styl, zvolte stůl s kovovým rámem a skleněnou deskou. Pokud máte rádi přírodní materiály, zvolte stůl s masivní dřevěnou deskou. Masivní dřevo je velmi odolné a navíc vytváří příjemnou atmosféru v místnosti. Pokud máte rádi kombinaci moderního a přírodního stylu, zvolte stůl s dřevěnou deskou a kovovými nohami.

Barva stolu

Barva stolu by měla být sladěná s barvou zbytku nábytku v místnosti. Pokud máte v místnosti světlé barvy, zvolte stůl v bílé nebo světlé dřevěné barvě. Pokud máte v místnosti tmavší barvy, zvolte stůl v tmavší dřevěné barvě nebo v barvě černé. Pokud máte rádi kontrast, zvolte stůl v odlišné barvě než zbytek nábytku v místnosti.

Na trhu je mnoho různých jídelních stolů, které splňují všechny výše uvedené faktory. Pokud hledáte stylový a pohodlný stůl pro pohodlné posezení až pro 6 osob, navštivte naši webovou stránku www.nabytekhned.cz a vyberte si z naší široké nabídky jídelních stolů.