Rubriky
iRevír

Stropní LED svítidlo – moderní design, rozměry 75/47/7,3 cm


Stropní LED svítidlo – moderní design pro váš interiér

Váš domov si zaslouží být dokonale osvětlen a s moderním stropním LED svítidlem to jistě zvládnete. Naše 75/47/7,3 cm STROPNÍ LED SVÍTIDLO vám přinese nejen dostatek světla, ale i krásný designový prvek, který vaše interiér oživí.

Parametry stropního LED svítidla

Náš model má rozměry D/Š/V 75X47X7,3 CM a je vyroben z dřeva, kovu a plastu. Elegantní černá barva dodává svítidlu luxusní vzhled, který určitě nezůstane bez povšimnutí. Pro osvětlení využíváme 1X 48W LED, která má svítivost 4000LM a barvu světla 3000K. Tento typ světla vám bude vyhovovat jak při relaxaci na gauči, tak při čtení knihy.

Instalace stropního LED svítidla

Instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí připevnit svítidlo ke stropu a připojit k elektrické síti. Svítidlo je vhodné pro všechny typy interiérů jako jsou obývací pokoje, ložnice, kuchyně a další prostory.

Chcete svůj interiér oživit neuveritelným designovým prvkem? Pak neváhejte, klikněte sem a objednejte si naše stropní LED svítidlo již dnes.

Stropní LED svítidlo

Jsme si jisti, že naše moderní stropní LED svítidlo bude perfektně zapadat do vašeho interiéru a dodá mu nejen správné osvětlení, ale také přilne k pozornosti vašich návštěv.