Rubriky
iRevír

KARE Design Křeslo Water Lily Chrome – Elegantní posezení v čisté černé s kovovými akcenty

KARE DESIGN Křeslo Water Lily Chrome – černé: Hledáte pro váš interiér stylový a luxusní nábytek? Pokud ano, pak je křeslo Water Lily právě pro vás. Toto křeslo přináší nejenom nádherný vzhled, ale také pohodlí při sezení. Křeslo je inspirováno rozvitém leknínem a má potah z polyesterové látky, která má sametový vzhled. Jeho štíhlé nohy jsou vyrobeny z chromované oceli, což vytváří dokonalý kontrast s černým potahem křesla.

Maximální nosnost 120 kg

Jedna věc je vzhled, ale samozřejmě je důležité zohlednit i praktické aspekty. Křeslo Water Lily Chrome je konstruováno tak, aby dokázalo unést zátěž o váze až 120 kg. Jeho korpus je zhotoven z překližky, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Do pohodlného sezení přispívá samostatný kulatý polštář z polyuretanové pěny, který zvyšuje pohodlí a usnadňuje usedání a vstávání.

Kvalitní zpracování

Spolu s krásným a moderním designem křesla Water Lily Chrome od KARE Designu získáváme také kvalitní zpracování. Švýcarský výrobce nám garantuje, že při výrobě byly použity ty nejlepší materiály a s důrazem na detail. Vysoká kvalita zpracování zajišťuje dlouhou životnost tohoto nábytku a jeho skvělé využití v interiéru.

Křeslo Water Lily Chrome - černé

Krizový vak – to je, když si koupíte koženou sedačku za 3 000 dolarů a koupíte na ni sezení z vraku auta za 25 dolarů.

Designové křeslo jako Water Lily Chrome vyřeší nejenom tuto krizi, ale také vytvoří neodolatelný, elegantní vzhled vášho interiéru, na který budete hrdi.

Další možnosti

Kromě jednotlivého křesla jsou k dispozici také další varianty, které jsou perfektní pro vytvoření celého sestavovacího nábytku. Pokud preferujete více místa k sedění, pak je tu pro vás dvojkřeslo Water Lily Chrome, které nabízí dokonalé pohodlí pro dvě osoby. Pokud hledáte křesla v jiných barvách, tak je také možnost volby z široké škály barev, které dokonale padnou do vašeho interiéru.

Křeslo Water Lily Chrome - černé

Vyberte si toto křeslo a vytvořte si stylový a luxusní interiér, který bude reprezentovat váš osobní vkus.

Navštivte náš e-shop a získejte křeslo Water Lily Chrome pro vaše obývací pokoje či kanceláře.