Rubriky
iRevír

Stropní osvětlení Orchestra: eleganci černého a zlatého spojuje dokonalý design


Stropní osvětlení Orchestra

Nevšední a extravagantní stropní osvětlení se stane opravdovým poutačem, které vykouzlí v místnosti krásné světelné efekty. Svítidlo se skládá z 10 kovových stínidel ve tvaru trubky, která jsou seskupena do tvaru koule.

Kombinace černé a zlaté barvy dodává lampě moderní vzhled. Tato kombinace barev dnes patří mezi nejaktuálnější trendy v interiérovém designu. Pokud chcete svou místnost oživit a dodat jí eleganci, pak je toto stropní osvětlení tou správnou volbou.

Stropní osvětlení Orchestra

Designované pro Vaše potřeby

Stropní osvětlení Orchestra disponuje výkonným osvětlovacím výkonem a navíc ho lze snadno a rychle namontovat. Pro své propojení s elektrickým napájením lze použít již existující zapojení, neboť svítidlo disponuje běžným závitem E27.

Specifikace

  • Výška svítidla: 35 cm
  • Šířka svítidla: 50 cm
  • Počet zdrojů: 10
  • Typ zdroje: E27 (není součástí balení)
  • Barva: černá a zlatá

Poptávková cena tohoto svítidla se pohybuje v rozmezí 3 000 – 4 000 Kč a lze ho pořídit například na adrese: https://www.interierio.cz/produkt/stropni-osvetleni-orchestra-cerne-zlate

Stropní osvětlení Orchestra

Přinášíme Vám nevšední a moderní řešení pro osvětlení Vašeho interiéru. Stropní osvětlení Orchestra je skvělým prvkem, který vykouzlí v místnosti nevšední atmosféru a zároveň jí dodá eleganci a moderní vzhled. Nebojte se experimentovat a pořiďte si tento zajímavý kousek, kterým Vaše domácnost zazáří v novém světle.