Rubriky
iRevír

Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou – skvost pro váš obývací pokoj!

Máte rádi unikátní design a hledáte něco, co by ozvláštnilo váš obývací pokoj? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu! Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou je originálním a nadčasovým kouskem, který se stanou velkým přínosem pro vaši domácnost.

Netradiční oválný tvar a designově tvarované kovové nohy

Tento konferenční stolek je zhotoven z kvalitního dubového dřeva, které je díky unikátní technologii barevné dýhy chráněné proti poškrábání a vodě. Jde tedy o investici do produktu, který bude sloužit mnoho let s minimálními náklady na údržbu.

Jak již bylo zmíněno, hlavním lákadlem je oválný tvar. Oválný stůl vnáší do místnosti mírnější linie, jemnější proporce a dokonce i nádech klasického stylu, a přesto je to zajímavá volba pro ty, kdo milují moderní a minimalistický styl.

Kromě toho je konstrukce tvarovaných kovových nohou naprosto uchvacující – působí velice lehkým dojmem, ale zároveň stojí pevně a stabilně.

Kombinace stylů

Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou v sobě spojuje více stylů – minimalismus, modernu a náznaky klasiky. A právě toto spojení ho činí velmi originálním.

Tento stolek bude perfektně ladit s jiným moderním nábytkem, ale také s nábytkem v klasickém stylu. Kombinací stylů vznikají zajímavé a nevšední interiéry, které zaujmou každého návštěvníka.

Kde koupit konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou?

Pokud se vám tento konferenční stolek zalíbil, můžete jej zakoupit na našem e-shopu VybírejNábytek.cz. Díky skladové dostupnosti Vám ho dopravíme do několika dní.

Jde o jedinečný kousek, který si získá vaše srdce i ty vašich návštěvníků. Zvolte konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou a nechte svůj obývací pokoj vyniknout!

Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou

Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou

Konferenční stolek TemaHome Oval s dubovou dýhou