Rubriky
iRevír

Lotta 140 – moderní televizní stolek pro dokonalý zážitek z televize!


Lotta 140 – dokonalý televizní stolek pro moderní byty

Chcete si užít skvělý zážitek z televize? Pak potřebujete dokonalý televizní stolek, který vám zajistí pohodlné koukání na vaše oblíbené seriály a filmy. A právě takovým stolem je Lotta 140! Tento moderní televizní stolek je vyroben z kvalitních materiálů a jeho design skvěle zapadne do vašeho moderního interiéru.

Rozměry a specifikace

Lotta 140 má rozměry:

  • Šířka: 140cm
  • Výška: 53cm
  • Hloubka: 40cm
  • Výška nohou: 15cm

Tento televizní stolek má boky a přední část v dub wotan barvě, vrchní část je černá mat, nohy a rukojeti jsou také černé matové. Boky a přední část jsou vyrobeny z laminované desky, vrchní část z laminované nábytkové desky o tloušťce 25 mm a nohy a rukojeti jsou vyrobeny z malovaného dřeva v barvě černého matu.

Moderní design

Lotta 140 má moderní design, který se skvěle hodí k vašemu modernímu interiéru. Podstatným prvkem designu jsou jednoduché i funkční linie, které zajišťují snadné ovládání televizoru na stole. Díky tomu se můžete pohodlně uvelebit na své pohovce a sledovat své oblíbené pořady bez jakékoli obtíže.

Jestliže hledáte moderní televizní stolek, který vám zajistí dokonalý zážitek z televize, můžete zvolit právě Lottu 140. Tento televizní stolek je ideální pro moderní byty a interiéry. Tak neváhejte a nakupujte na stránkách Sidonia.cz s 24 měsíční zárukou.

Lotta 140

Nechte se okouzlit dokonalým zážitkem z televize díky modernímu televiznímu stolku Lotta 140 od Sidonia.cz. Tento televizní stolek nabízí nejen dokonalou kvalitu, ale i moderní design, který bude skvěle ladit s vaším interiérem. Vyberte si z nabídky našich televizních stolků, které vám nabízíme na našich stránkách a užijte si dokonalý zážitek z vaší oblíbené televizní zábavy.