Rubriky
iRevír

Udržitelný a stylový: Růžový cestovní hrnek Ladelle Eco s objemem 300 ml


Růžový cestovní hrnek Ladelle Eco

Kolekce Eco od australské značky Ladelle se snaží vnést do našich kuchyní špetku udržitelnosti a lásky k planetě. Tento hrnek vám totiž bude dělat společnost při cestách do práce i několik let a vy tak můžete dát sbohem jednorázovým plastům.

Proč byste si měli pořídit cestovní hrnek Ladelle Eco?

  1. Jste šetrní k přírodě. Cestovní hrnek Ladelle Eco je vyroben ze 100% recyklovaného plastu, což znamená, že se jedná o ekologický produkt s minimálním dopadem na životní prostředí.
  2. Nehrozí vám pálení jazyka. Hrnek je vybaven dvojitou stěnou, díky které udrží vaše nápoje v teplé, ale nedovolí, aby se na povrchu hrnku vytvořila příliš vysoká teplota. Můžete tak bez obav popíjet horké kávy nebo čaje přímo z hrnku.
  3. Můžete si ji přizpůsobit. Hrnek je rovněž vybaven snadno ovladatelným víčkem s otvorem pro pití, které zajistí, že se váš nápoj nevyleje ani při větších pohybech. Navíc hrnek Ladelle Eco existuje v několika barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašemu stylu.
  4. Je to skvělý dárek pro vaše blízké. Pokud hledáte originální a užitečný dárek pro své přátele nebo rodinu, cestovní hrnek Ladelle Eco je tím pravým. Děláte nejen radost obdarovanému, ale také přispíváte k ochraně naší přírody.

Jak si můžete objednat cestovní hrnek Ladelle Eco?

Chcete-li si pořídit tento skvělý cestovní hrnek, navštivte tuto stránku, kde si ho můžete objednat online. Hrnek má objem 300 ml a je ideální pro cesty do práce nebo do školy.