Rubriky
iRevír

Černé závěsné světlo Halo Design Frame velikosti 43 cm


Černé závěsné světlo Halo Design Frame – útulný doplněk do vašeho interiéru

Černé závěsné světlo Halo Design Frame velikosti 43 cm je ideálním doplňkem pro každý moderní interiér s minimalistickým designem. Toto kovové, částečně perforované světlo značky Halo Design se stane zajímavým prvkem vašeho prostoru. Jeho speciální stínidlo, vyrobené z látky, zajišťuje difuzi světla po celém okolí a díky tomu vytváří útulnou atmosféru, která bude příjemná pro vaše oči.

Mosazně zbarvené detaily pro zvýraznění atraktivity

Dostupné je ve dvou velikostech a kromě černé varianty můžete mít i šedou. Kromě toho jsou k dispozici také světelné body z této série pro stropy. Světelné tělo Frame vyniká svojí neobvyklou konstrukcí a výjimečným designem. Třešničkou na dortu jsou mosazně zbarvené detaily, které dodávají světlu na atraktivitě a eleganci.

Černé závěsné světlo Halo Design Frame není pouze dekorací do vašeho interiéru. Je to i praktický předmět, který vám poskytne dostatek světla v místnosti. Využijte ho tedy do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice, ale i do komerčních prostor.

Osvětlení, které dokáže ozvláštnit interiér

Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení. Toto černé závěsné světlo Halo Design Frame velikosti 43 cm je ideální volbou pro ty, kteří chtějí ve svých interiérech tvořit útulné a příjemné atmosféry. Jeho moderní design skvěle doplňuje prostor a vytváří dokonalý kontrast s ostatními prvky v místnosti.

Černé závěsné světlo Halo Design Frame
Černé závěsné světlo Halo Design Frame

Zakoupit si můžete toto světlo na stránkách Nábyteklevněji.cz s rychlou dopravou přímo k vám domů.