Rubriky
iRevír

Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam s černou podnoží – luxusní kousek do vašeho interiéru


Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam s černou podnoží

Luxusní kousek do vašeho interiéru

Designový konferenční stolek Gleam od značky TEMAHOME zaujme svým kontrastem mezi mramorovou deskou a elegantní chromovanou podnoží. Díky mnoha barevným variantám mramoru a černě lakované/chromované podnoži nabízí Gleam desítky různých kombinací. Stolek se skvěle hodí do moderních až glamour interiérů.

Černý mramorový konferenční stolek TEMAHOME Gleam s černou podnoží

Vlivem přírodního materiálu může docházet k lehkým barevným odchylkám. Proto doporučujeme produkt naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky. Při výběru přípravků buďte opatrní, prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit. Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Pokud hledáte něco skutečně luxusního a originálního, konferenční stolek TEMAHOME Gleam s černou podnoží je právě pro vás. Mramorová deska vytváří jedinečný efekt a v kombinaci s chromovanou podnoží vypadá skvostně. Když si ke konferenčnímu stolku přidáte ještě vybrané křesla, jako jsou například židle EAMES nebo křesla SOHO, vytvoříte si dokonalý a moderní interiér, který bude zaujímat pohledy vašich hostů.

TEMAHOME je renomovaný výrobce designového nábytku, ze kterého jsou nadšení interiéroví designéři po celém světě. Veškeré produkty jsou vyráběny v Portugalsku a splňují náročné požadavky na kvalitu, design i funkčnost. Pokud chcete do vašeho interiéru přinést trochu šmrncu, neváhejte a sáhněte po konferenčním stoleku TEMAHOME Gleam s černou podnoží.

Klikněte zde a kupte si svůj konferenční stolek TEMAHOME Gleam s černou podnoží ještě dnes!