Rubriky
iRevír

Sprchový kout Ravak Matrix 80 cm – funkčnost a elegantní design


Představení produktu

Sprchový kout Ravak Matrix 80 cm je dokonalou kombinací funkčnosti a elegantního designu. Bez vaničky a s barvou profilů v lesklém chromu, tento sprchový kout je ideální pro moderní koupelny. Výplň je z čirého skla bez dekoru, což dodává koutu lehkost a průhlednost.

Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Díky tomu se snadněji udržuje v čistotě, a vy se můžete plně soustředit na relaxaci při sprchování.

Funkčnost koutu

Sprchový kout Ravak Matrix 80 cm disponuje posuvným systémem otevírání, což ho dělá ideálním pro menší koupelny, kde zůstává méně prostoru pro dveře, které se otevírají ven. Díky této funkci můžete využít každý centimetr koupelny a získat více prostoru pro ostatní potřeby.

Navíc, kout je určen pro levou orientaci, což znamená, že se bude nejlépe hodit, když vstoupíte do koupelny z pravé strany. Je to další faktor, který vedl k maximálnímu využití prostoru a usnadnění používání tohoto koutu pro každého.

Elegantní design a snadná instalace

Kromě své funkčnosti má Ravak Matrix ještě jednu podstatnou výhodu – jeho elegantní design. Skvěle se hodí k jakémukoliv stylu koupelny, od moderního až po tradiční.

Instalace koutu je rychlá a snadná. Uživatelé mohou využít návod k instalaci nebo je možné si instalaci nechat provést profesionálem.

Závěr

Zhrnutí výše uvedeného, sprchový kout Ravak Matrix 80 cm je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají funkční, elegantní a moderní řešení pro svou koupelnu. S RAVAK AntiCalc® technologií a jeho lehkým průhledným sklem bude toto řešení určitě lahodit Vašim očím stejně jako Vašemu tělu.

Zajímavostí může být, že tento produkt je k dostání na internetovém obchodě Brega.cz, kde si ho můžete zakoupit za velmi výhodnou cenu. Tak co ještě čekáte? Vyberte si svůj sprchový kout Ravak Matrix 80 cm a užijte si své chvíle pohody a relaxace.