Rubriky
iRevír

Zařiďte si domov v duchu skandinávského minimalismu s postelí ve stylu hygge

Skandinávský minimalismus je trend, který se v posledních letech stává stále populárnější. Jeho hlavními prvky jsou jednoduchost, čisté linie a přírodní materiály. Pokud se chcete inspirovat tímto stylem a zařídit si svůj domov v duchu skandinávského minimalismu, měli byste začít u postele.

Postel ve stylu hygge

Hygge je dánské slovo, které se nedá přesně přeložit, ale znamená to něco jako útulnost, pohodu a spokojenost. Postel ve stylu hygge by měla být měkká, pohodlná a příjemná na dotek. Můžete si vybrat z různých typů postelí, ale ideální jsou ty s jednoduchým designem a přírodními materiály.

Vyberte si kvalitní matraci, která bude dostatečně tvrdá, aby podporovala vaši páteř, ale zároveň dostatečně měkká, aby se vám na ní dobře spalo. Pokud máte rádi vysokou postel, můžete si vybrat model s úložným prostorem pod ní, který vám pomůže uklidit vaše věci a udržet váš pokoj v pořádku.

Zvolte si přírodní materiály

Skandinávský minimalismus se vyznačuje používáním přírodních materiálů, jako jsou dřevo, bavlna a len. Pokud si chcete pořídit postel ve stylu hygge, měli byste zvolit postel s rámem z masivního dřeva, který bude příjemný na dotek a bude se hodit k ostatním přírodním materiálům v místnosti.

Vyberte si kvalitní povlečení, které bude měkké a příjemné na dotek. Můžete si vybrat z různých barev a vzorů, ale ideální jsou ty, které se hodí k ostatním přírodním materiálům v místnosti. Pokud chcete, můžete si pořídit i přikrývku a polštáře ve stejném stylu.

Doplňte postel o dekorace

Postel ve stylu hygge by měla být nejen pohodlná, ale také krásná. Můžete ji doplnit o různé dekorace, jako jsou polštáře, deky a přehozy. Pokud máte rádi květiny, můžete si pořídit i květinové dekorace, které budou ladit s celkovým stylem vašeho pokoje.

Zařiďte si svůj domov v duchu skandinávského minimalismu s postelí ve stylu hygge a užijte si pohodlný a krásný spánek. Navštivte naši stránku www.nabytekhned.cz a vyberte si z naší široké nabídky postelí ve stylu hygge a dalších přírodních materiálů pro váš domov.