Rubriky
iRevír

Kráčejte v tempu s Kondelou a jeho skřínkou se zrcadlem Toskana v tmavě šedé/dubové barvě!

Chcete mít ve své koupelně více místa a zároveň zpřehlednit vaše hygienické věci? Pak pro vás máme skvělý tip! Pořiďte si skříňku se zrcadlem Toskana od Kondely v tmavě šedé/dubové barvě. Tato skříňka nejenže vám poskytne dostatek úložného prostoru, ale zároveň bude skvěle vypadat v každé koupelně.

Skříňka se zrcadlem ze sektoru Toskana vám poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny potřebné hygienické věci

Tato skříňka se zrcadlem vám nabídne velmi praktické úložné prostory. Díky několika policím a skříňkám si budete moci pořádně zorganizovat své hygienické potřeby a mít je vždy po ruce. To znamená, že už se nebudete muset ohánět po koupelně, abyste našli správný šampon nebo zubní pastu – všechny věci budou hezky uspořádané a snadno dostupné.

Vrchní plát je v barvě dub a celá skříňka je v tmavě šedém provedení, což jí dodává elegantní a moderní vzhled. I když je tato skříňka nápaditě vyrobena, neztrácí na praktičnosti. Naopak – skříňka Kondela Toskana vám nabídne takřka nekonečné možnosti úložného prostoru, takže budete moci pořádně naplnit všechny své potřeby.

Elegantní, moderní a hlavně praktická

Tato skříňka se zrcadlem se vám v každé koupelně skvěle hodí – ať už máte velkou nebo malou a nezáleží na tom, jaký styl byste v ní chtěli mít. Skříňka Kondela Toskana je také velmi praktická díky tomu, že ji můžete umístit a přizpůsobit si ji přesně podle prostoru, který máte k dispozici.

Poprvé tuto skvělou skříňku můžete pořídit za skvělou cenu na maliboo.cz. Tak neváhejte a pořiďte si tento skvělý pomocník do vaší koupelny ještě dnes!

Skříňka se zrcadlem Toskana od Kondely v tmavě šedé/dubové barvě

Materiálem pro výrobu této skříňky je DTD laminovaná deska, což zaručuje dostatečnou pevnost a odolnost skříňky vůči vlhkosti.

Rozměry této skříňky jsou šířka 84 cm, výška 70 cm a hloubka 24 cm. Skříňka je dodávaná v demontáži, takže si ji budete muset sestavit sami. Pokud ale nevíte, jak na to, nebojte se – skříňka se snadno sestavuje a všechny díly jsou kvalitně označené.