Rubriky
iRevír

Stylové modré koupelnové předložky v sadě 2 ks od Catherine Lansfield


Dobré vědět: V sadě najdete dvě předložky o rozměrech 50 x 80 cm a 50 x 40 cm.

Chcete své koupelně dodat šmrnc a zároveň ji ochránit před sklouznutím? Proč si tedy neansfovat svou koupelnu s elegancí a efektností modré barvy. Sada 2 koupelnových předložek od Catherine Lansfield je perfektním řešením pro všechny milovníky designového vzhledu a praktičnosti, díky svému pěknému designu a praktickému použití.

Modré koupelnové předložky

Kvalitní materiál a praktický rozměr

Koupelnové předložky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je velmi odolný vůči vodě a vlhkosti. Materiál zajistí, že předložky budou dlouho vypadat jako nové. Díky praktickému rozměru (50 x 80 cm a 50 x 40 cm) se snadno přizpůsobí rozložení vaší koupelny a může být snadno umístěn za koupelnovou vanu nebo vedle vaničky na kosmetiku a další hygienické potřeby.

Kvalitní materiál

Stylový design

Předložky mají jednoduchý, ale elegantní design. Modré a bílé pruhy jsout vynikající kombinací tenkého stříbrného popruhu, který dodává celkovému vzhledu dokonalou sofistikovanost. Nejenže pomáhají chránit podlahu před poškozením vodou a vlhkostí a udržovat ji v suchu, ale také zaručují, že když vstoupíte do své koupelny, budete mít oko na dokonalé koupelnové doplňky.

Stylový design

Závěr

Pokud hledáte perfektní doplněk pro svou koupelnu, nenechte si ujít tuto neodolatelnou sadu koupelnových předložek od Catherine Lansfield. Přejděte na isolund.cz a objednejte si dnes svou sadu předložek za vynikající cenu.