Rubriky
iRevír

Kvalitní matrace MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket kokosem

Rozměry

Vyberte si kvalitní matraci MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket kokosem a dejte vašemu tělu dokonalý odpočinek. Tato matrace je široká 180 cm, dlouhá 200 cm a vysoká 31 cm.

Konstrukce matrace

Tato matrace má pružiny typu poket x2 o počtu 262kusů/m². Dále je matrace vybavena kokosovou vrstvou 1 cm a T25 pěnou 2×2 cm. Ovální vrstva zajistí dokonalé pružení matrace.

Dodatečné informace

Tato matrace je oboustranná a středně tvrdá. Má 7 zón tvrdosti, takže se dokonale přizpůsobí vašim tělesným tvarům. Matrace MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket kokosem má pratelný potah a je hypoalergenní. Navíc je to výrobek vyrobený v Polsku, takže máte záruku kvality.

Vybrat si tuto kvalitní matraci je opravdu dobrou investicí do vašeho zdraví a zlepší kvalitu vašeho spánku. Nešetřte svým tělem a vyzkoušejte tuto matraci, která je opravdu jedinečný výrobek. Koupit si matraci MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket kokosem můžete na stránkách brega.cz.

Matrace

Pro zajištění co nejlepšího odpočinku a regenerace vašeho těla doporučujeme si vybrat matraci MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket kokosem. Spát na této matraci je příjemné a vaše tělo se může plně regenerovat. Nikdy nebyl spánek tak pohodlný a komfortní jako s tuto kvalitní matrací.

Pro zdravý a kvalitní spánek si zvolte jedinečnou matraci MEBLINE 180×200 s „SHOCK pocket koksem. Uvidíte rozdíl a budete spát jako děťátko.

Matrace

Vyberte si tuto kvalitní matraci a uvidíte, že vaše tělo bude při spánku dokonale odpočívat a regenerovat se tak pro nový den.