Rubriky
iRevír

Dieter Knoll tkaný koberec: Stylová šedá s vícebarevnými detaily v rozměru 160/230 cm


Popis produktu:

Dieter Knoll tkaný koberec je skvělým doplňkem pro váš interiér. Tento koberec má rozměr 160/230 cm a je vyroben z 78% viskózy a 22% polyakrylu.

Koberec má krásnou šedou barvu s vícebarevnými detaily, které mu dodávají zajímavý vzhled. Béžové a modré odstíny se velmi dobře kombinují s mnoha dalšími barvami a vytvářejí příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti.

Technické údaje:

  • Barva: Šedá, vícebarevná
  • Rozměry: 160/230 cm
  • Složení: 78% viskóza, 22% polyakryl

Tento koberec je vyroben z kvalitních materiálů, což z něj dělá velmi trvanlivý kus nábytku. Navíc se snadno udržuje a čistí.

Stylový doplněk do každého interiéru

Dieter Knoll tkaný koberec se hodí do mnoha typů interiéru. Jeho šedá barva s vícebarevnými detaily mu umožňuje dokonale zapadnout do moderního i tradičního stylu. Koberec navíc působí velmi elegantně a přitahuje pozornost svým unikátním vzhledem.

Zakoupit kus nábytku nyní v online obchodě

Pokud hledáte kvalitní a designový koberec, Dieter Knoll tkaný koberec je tím pravým výběrem pro vás. Můžete si ho zakoupit v našem online obchodě na adrese:

https://www.kupsinabytek.cz/produkt/dieter-knoll-tkany-koberec-160-230-cm-seda-vicebarevna

U nás si můžete být jisti, že obdržíte kvalitní výrobek za skvělou cenu. Máme všechny kousky nábytku skladem, takže si můžete být jisti, že váš nový koberec bude u vás brzy.

Dieter Knoll tkaný koberec