Rubriky
iRevír

Černý policový díl Tenzo Bridge s šířkou 162 cm


Vylaďte si interiér přesně podle svých představ.

Policové díly Tenzo Bridge můžete jak libovolně kombinovat mezi sebou tak i rozmístit do různých výšek. Rázem je proměníte například v otevřenou knihovnu či výstavku pro trofeje nebo suvenýry z cest.

Pro tento černý policový díl si můžete vybrat šířku 162 cm a délku polic 2 cm. Kapperfurnitura.cz nabízí i krátkou variantu police o šířce 99 cm. Mezi upevňovacími body můžeme najít vzdálenost 62,5 cm.

Jak bez problému polici sestavit?

Sestavení policového dílu Tenzo Bridge je snadné. Pokud máte základní náčiní jako například šroubovák a kladivo, nemusíte se bát. Do balení zahrnujeme i návod, který Vám pomůže rychle a bez zarovnání sestavit policovou knihovnu podle vlastních představ.

Zároveň Vám můžeme nabídnout i dopravu a montáž nejen tohoto policového dílu, ale i dalšího nábytku. Nezapomeňte se podívat i na naší širokou nabídku regálů, židlí, stolů a dalšího vybavení pro Váš byt či kancelář.

Policový díl Tenzo Bridge

Pokud chcete mít doma luxusní knihovnu nebo pracovnu, není nic jednoduššího, než si pořídit policový díl Tenzo Bridge. Tento moderní kus nábytku je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí své prostory maximálně využít.

Díky svému minimalistickému designu perfektně ladí do moderních interiérů a úsporný tvar zajišťuje, že policový díl je vhodný do každé místnosti – od obývacího pokoje až po ložnici.

Potřebujete pomoc při výběru?

Kontaktujte nás! Jsme zde pro Vás a rádi Vám poradíme se vším týkajícím se nábytku a jeho dopravy a montáže. Náš profesionální tým Vám rád odpoví na jakýkoliv dotaz s nábytkem.

A pokud už jste se rozhodli a pořídili si policový díl Tenzo Bridge, budeme rádi, když se s námi podělíte o své pocity a zkušenosti z použití. Vaše zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat a poskytovat Vám ty nejlepší služby.

Zkuste to i Vy a vybavte si Váš obývací pokoj nebo pracovnu kvalitním policejm dílem Tenzo Bridge!

Přejít na stránku produktu