Rubriky
iRevír

Ergonomická a pohodlná kancelářská židle s područkami a podhlavníkem ve velikosti XL – model Office Pro CALYPSO XL SP1 v modré barvě s kolečky 14A11


Ergonomická a pohodlná kancelářská židle s područkami a podhlavníkem ve velikosti XL

Kancelářská židle na kolečkách Office Pro CALYPSO XL SP1 je velmi oblíbená nejen pro svůj moderní design, ale také díky vysoké kvalitě. Židle podporuje zdravé sezení a je dodávána v demontu. Nosnost židle je 120 kg a má záruku 36 měsíců. Tato kancelářská židle na kolečkách je ideální pro každého, kdo tráví u stolu dlouhou dobu.

Hlavní výhody kancelářské židle na kolečkách Office Pro CALYPSO XL SP1

 • Skvělý poměr cena/výbava:
  Kancelářská židle Office Pro CALYPSO XL SP1 nabízí vynikající výbavu za velmi výhodnou cenu.
 • Podporuje zdravé sezení:
  Kancelářská židle na kolečkách Office Pro CALYPSO XL SP1 podporuje zdravé sezení a splňuje všechny podmínky správné ergonomie.
 • Nastavitelné područky v ceně a podhlavník:
  Tato moderní kancelářská židle na kolečkách je vybavena nastavitelnými područkami a podhlavníkem, které jsou součástí ceny.

Kancelářská židle Office Pro CALYPSO XL SP1 je vybavena praktickým synchronním mechanismem, kterým lze měnit zároveň polohu sedáku a opěráku. Lze také nastavit sílu protiváhy pomocí šroubu umístěného pod sedákem. Tato židle na kolečkách splňuje všechny podmínky správné ergonomie a je vhodná i pro vysoké zákazníky.

Jaké jsou další výhody kancelářské židle CALYPSO?

Vysoký opěrák obsahuje studenou pěnu, jež zaručuje jeho vysokou životnost. Další výhodou kancelářské židle CALYPSO je regulovatelná opěrka hlavy, která je součástí modelu SP1. Kancelářská židle má univerzální kolečka pro tvrdou podlahu i koberec a kvalitní píst. Designová židle na kolečkách je vhodná do dlouhého provozu a má nosnost 120 kg.

Pokud již rozhodnete se pro zakoupení této kancelářské židle, navštivte srovnávač nábytku, kde naleznete tento produkt za velmi výhodnou cenu.

Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.

Parametry produktu

 • Minimální výška sedu: 50 cm
 • Maximální výška sedu: 60 cm
 • Minimální celková výška: 116 cm
 • Maximální celková výška: 126 cm
 • Š