Rubriky
iRevír

Kaldewei Saniform Plus Star – Luxusní obdélníková vana 150×70 cm z smaltované oceli pro levou i pravou stranu (133130003001)


Kaldewei Saniform Plus Star – Luxusní obdélníková vana z smaltované oceli pro levou i pravou stranu

Perfektní vana do koupelny

Kaldewei Saniform Plus Star je velmi kvalitní obdélníková vana, která je vyrobena z nejkvalitnější smaltované oceli. Vana je určena pro levou i pravou stranu a je navržena tak, aby byla perfektní volbou pro jakoukoliv koupelnu.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Vana má povrchovou úpravu Perl-Effekt, díky které se voda dokonale skutálí do odpadu a odnáší s sebou jakékoli nečistoty i vápenaté částice. Tento speciální povrch poskytuje nejen mimořádnou hygienu, ale také zabraňuje tvorbě necitlivých vrstev.

Bezpečný vstup s Kaldewei Antislip

Vana je vybavena jedinečným systémem Kaldewei Antislip, který umožňuje bezpečný a stabilní vstup do koupelové nebo sprchové vany. Díky tomu je nyní koupání bezpečnější pro celou rodinu.

Další informace

Balení vany neobsahuje madlo, nožičky a podhlavník. Ty lze dokoupit samostatně při instalaci. Pokud tedy hledáte kvalitní a moderní vanu do své koupelny, která poskytuje dokonalou hygienu, bezpečnost a komfort, pak si určitě vyberte Kaldewei Saniform Plus Star!

Kaldewei Saniform Plus Star

Kaldewei Saniform Plus Star je dokonalou volbou pro každou koupelnu. Vyrobena z nejkvalitnější smaltované oceli, s povrchovou úpravou Perl-Effekt a systémem Kaldewei Antislip, tato obdélníková vana zaručuje bezpečnost, hygienu a celkově vám poskytne nevšední zážitek z koupání. Určitě se podívejte na odkaz a vyberte si Kaldewei Saniform Plus Star pro levou nebo pravou stranu dle vaší potřeby.