Rubriky
iRevír

Nová výjimečná postel Idrissi v tyrkysovém provedení – rozměry 140×200 cm

Moderní postel Idrissi je nyní za TOP cenu! Pokud hledáte novou postel pro svou ložnici, máme pro vás tip na jednu z výhodných možností. Vyberte si postel Idrissi v tyrkysovém provedení. Postel rozměrů 140×200 cm je ideální pro jednoho člověka i pro pár. Toto provedení postele se velmi dobře hodí do moderních interiérů, ale i tam, kde byste rádi dodali trochu barvy.

If you want to see this exceptional bed, click on the link: Postel Idrissi

Cena platí pro potah na fotografii Bytové doplnky nejsou součástí

Nová postel Idrissi v tyrkysovém provedení je k dostání za velmi příznivou cenu. Cena se týká však pouze postele Idrissi s potahem na fotografii. Pokud byste si chtěli objednat jiný potah, můžete také využít výhodné ceny. Musíte však počítat s tím, že posteli nejsou součástí bytové doplňky, které jsou vidět na fotografii.

Pokud vás zajímá, jak by vaše ložnice mohla vypadat s touto novou postelí, inspirujte se na našem e-shopu.

Celková nosnost je 250kg

Postel Idrissi disponuje velmi vysokou nosností a to až 250 kg. Díky tomu může bez problému sloužit i pro těžší jedince.

Jaké další výhody přináší postel Idrissi s tak vysokou nosností?

Látka Asti – potahová látka s hladkým, jemným vzorem a výjimečně měkkým povrchem

Postel Idrissi je potažena látou Asti s měkkým povrchem. Díky tomu je velmi příjemná na dotek a pohodlná. Vzor na látce je hladký a jemný a posteli dodává výjimečný vzhled.

Pro alergiky je tato látka ideální volbou díky prodyšnosti, jelikož materiál dobře odvádí vlhkost a udržuje lůžko čisté.

Potahový materiál je snadno čistitelný a prodyšný, vhodný pro alergiky, díky čemuž se bude nábytek snadno a pohodlně udržovat.

Vybrat správný materiál na posteli je velmi důležité, také proto jsme se u postele Idrissi snažili vybrat takovou látu, která bude vhodná pro většinu zákazníků. Proto jsme použili velmi kvalitní a prodyšnou látku, která neobsahuje žádné nebezpečné látky a je příjemná na dotek.

Látka je odolná proti žmolkování a oděru

Postel Idrissi vás ohromí nejenom svým vzhledem, ale také kvalitou použité látky. Ta je kvalitní a odolná proti žmolkování i oděru, takže vám bude sloužit dlouho a bude vypadat jako nová i po letech používání.

Nehledě na to, že látka se velmi snadno udržuje a díky tomu vám usnadní práci s úklidem.

Včetně roštu, matrace a topperu

Postel Idrissi je dodávána včetně roštu, matrace i topperu. Nemusíte se tedy starat o to, co ještě musíte pořídit, abyste si mohli vychutnat pohodlný spánek. Seznamte se s postelí Idrissi a zařiďte si pronajatou bytovou jednotku jako domov.

Parametry

Ložná plocha: 140x200cm

Výška čela: 105 cm

Postel Idrissi v tyrkysovém provedení

Zdroj obrázku: Pexels