Rubriky
iRevír

Voglauer JÍDELNÍ STŮL z dubového starodřeva s barvou dubu a rozměry 200/100/76,5 cm

Tento jídelní stůl od renomované značky VOGLAUER je skutečnou ukázkou mistrovské práce. Stůl o rozměrech cca 200 x 102 x 77 cm (Š x V x H) je vyroben z pravého dřeva dubu a kombinuje masiv a dýhu. Tato kombinace dává stolu nejen krásný rustikální vzhled, ale také přidává na pevnosti a trvanlivosti.

Okouzlení kvalitou s designem!

Design tohoto jídelního stolu se zaměřuje na elegantní obloukovité tvary a rustikální styl. Oblé tvary jsou v současné době velmi žádané a také jsou velmi praktické, jelikož eliminují ostré hrany, které by mohly být nebezpečné. Barva dubu doplňuje celkový design a dává stolu unikátní vzhled.

Tento exkluzivní kus nábytku bude dokonalou ozdobou Vaší jídelny. Kromě toho, že je krásný, nabízí také velkorysý prostor pro pohodlné stolování. Stůl je určen pro šest až osm osob a jistě dokáže uspokojit i náročné hosty.

TYP:AT120, DUB STARÉ DŘEVO – 200X102 CM, ZAOBLENÝ

Tento stůl je vyráběn v tradičních nábytkářských dílnách VOGLAUER a je označen typem AT120. Dub hvězdného dřeva, který se používá na výrobu stolu, je velmi kvalitní a trvanlivý. Stůl je zaoblený, což přidává na jeho eleganci a zároveň eliminovalo ostré hrany.

A pokud Vás tento jídelní stůl zaujal, určitě se podívejte na detailní informace a více fotografií na webu Maliboo.cz. Tam se dozvíte vše o jeho vlastnostech, materiálech, rozměrech a také o ceně.

Jídelní stůl

Věříme, že tento jídelní stůl zaujal i Vás a brzy se stane součástí Vaší jídelny. Pokud hledáte nábytkový kus, který dokonale podtrhne Vaši osobnost a zároveň nabízí praktický prostor pro stolování, pak je tento jídelní stůl od VOGLAUER tou správnou volbou.