Rubriky
iRevír

Nástěnný obraz v rámu Surdic Lion – originální bytový doplněk o rozměrech 30 x 40 cm


Malá soukromá galerie na stěně u vás doma?

Žádný problém. Španělská značka Surdic ví, co je právě teď v kurzu. Vašemu interiéru dodá moderní šmrnc a oživí prázdná místa.

Doplňte do Vašeho interiéru něco nového

Klidně si pořiďte hned několik různých obrazů a umístěte je třeba nad postel či pohovku. Surdic Lion v rozměrech 30 x 40 cm bude skvěle vypadat na stěně v obývacím pokoji či na chodbě. Tento motiv lva s krásnou kresbou bude elegantně dominovat celému interiéru. Obrázek je umístěn v rámu, který dodává elegantní dojem a zároveň nenaruší působení celého obrazového díla.

Přizpůsobte si své okolí

Surcid Lion umístěný na bílé stěně bude působit velmi moderně a svěže. V kombinaci s tmavšími barvami bude zase vynikat jeho krásná kresba. Zvyšte tak estetické hodnoty Vašeho obydlí a přizpůsobte si jej dle vlastních představ.

Originální dárek pro Vaše blízké

Néstěnný obraz Surdic Lion je kupříkladu skvělým tipem na dárek. Hledáte něco originálního a zároveň praktického? Není nic jednoduššího, než si pořídit tento originální bytový doplněk, který bude svým vzhledem okouzlovat řadu Vašich blízkých.

Kde si můžete tento nástěnný obraz zakoupit?

Společnost Atcomplet Vám nabízí nástěnný obraz Surdic Lion v rozměrech 30 x 40 cm za velice příznivou cenu. Navštivte www.atcomplet.cz a objednejte si svůj vysněný obraz již dnes!